Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: info@ascentuals.eu +370 7 00 66066
 

Video

Čia mes dalinamės naudingais filmukais su mūsų specialistų patarimais bei pamokėlėmis, kaip teisingai naudoti eterinius aliejus. Kviečiame žiūrėti! 

 

A’Scentuals Fur Growth nauda augintinio kailiui

 

Alopecija (išplikimas), slenkantis, blizgesį praradęs kailis – dažna šunų, kačių ir kitų augintinių problema. Išraiškingo, gaivaus kvapo eterinių aliejų mišinys „A‘Scentuals Fur Growth“ sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus tam, kad galėtų padėti kovoti su plaukų slinkimu ir kartu stimuliuotų jų ataugimą bei sugrąžintų sveiką kailio žvilgesį.

Natūrali apsauga nuo uodų

 

Blusos, erkės ir kiti erzinantys parazitai – nemaloni problema, su kuria susiduria kiekvienas.  Žolinio, gaivaus citrinų kvapo eterinių aliejų mišinys „A‘Scentuals Insect Repellent“ sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus tam, kad galėtų padėti atbaidyti vabzdžius ir parazitus, bei sumažintų jų sukeltą odos niežėjimą. Su rutuliniu antgaliu, ypač patogu naudoti!

Kaip pasigaminti antibakterinį purškiklį?

 

Eteriniai aliejai – nuostabi gamtos dovana! Kai kurie eteriniai aliejai pasižymi stipriomis antibakterinėmis ar antivirusinėmis savybėmis, taigi puikiai tinka patalpoms bei paviršiams valyti, oro gaivinti, pelėsiui naikinti. Į 100 ml tamsaus stiklo buteliuką supilkite etilo alkoholį arba šarminį vandenį ir įlašinkite kelis lašus pasirinkto eterinio aliejaus, užsukite purkštuką ir gerai sukratykite prieš naudojimą.

Kaip pasigaminti namų orą gaivinantį purškiklį?

 

Eteriniai aliejai – nuostabi gamtos dovana, kuri suteikia atgaivos ne tik kūnui, bet ir sielai. Jie padeda atsipalaiduoti, o sudėtyje esančios gydančiosios medžiagos gali padėti sergant peršalimo ligomis, raumenų ar galvos skausmams malšinti. Yra ne vienas eterinių aliejų, aromaterapijos panaudojimo būdas bei paskirtis.

Pirmas sužinok apie A‘Scentuals naujienas