Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: info@ascentuals.eu +370 7 00 66066

Imuniteto stiprinimas eterinių aliejų pagalba

2021-06-21
Imuniteto stiprinimas eterinių aliejų pagalba

Imuniteto stiprinimo klausimas išlieka aktualus visais metų laikais – tiek vasarą ar pavasarį šildant saulutei, tiek žiemą krentant sniegui ar lyjant lietui rudenį. Yra įvairiausių būdų, kaip kovoti su ligomis, peršalimais, bet svarbu atsiminti, kad turint stiprų imunitetą, ligos ir kiti sveikatos sutrikimai užklumpa žymiai rečiau arba neužklumpa visai.

 

Vienas iš natūralių būdų stiprinti imunitetą – eteriniai aliejai. Tikriausiai daugeliui žodis „aromaterapija“ asocijuojasi su ramybe ir maloniu kvapu. Iš tikrųjų, šalia šių savybių tai taip pat yra ir vienas iš būdų stiprinti imunitetą. Eterinių aliejų mišinys, skirtas stiprinti atsparumą ligoms, gali būti naudojamas skirtingais būdais, kurie aprašyti šiame straipsnyje:

https://www.ascentuals.eu/lt/blogas-2/aromaterapijos-akademija/eteriniu-alieju-inhaliacija/

 

Eteriniai aliejai, kurie yra 100% natūralūs, stiprina imunitetą ir suteikia energijos. Atsakingai atrinkti mišinio komponentai, kurių efektyvumą užtikrina mokslininkų atlikti tyrimai, padeda mažinti stresą, gerina nuotaiką ir, žinoma, pripildo namus gaivių ir harmonizuojančių kvapų.

 

Yra daugelis komponentų, esančių eterinių aliejų mišiniuose, kurie stiprina imunitetą ir gerina savijauta. Tai gali būti:

  • Citrinos, kurios efektyviai stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą, harmonizuoja emocinę būseną ir teigiamai veikia nuotaiką.
  • Tikrosios levandos. Šis komponentas pasižymi raminančiu poveikiu, mažina įtampą, nervingumą. Levandų eterinis aliejus gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ar nemigos problemoms.
  • Cinamono lapai, kurie stimuliuoja organizmą, mažina nuovargį ir, žinoma, stiprina imunitetą.
  • Saldieji apelsinai, kurie padeda atsipalaiduoti, mažina įtampą ir taip pat stiprina imuninę sistemą.
  • Pluoštinės Bosvelijos, kurios gali veikti kaip puiki apsauginė priemonė nuo įvairių mikroorganizmų.
  • Molingasis šalavijas, kuris gali būti naudojamas nervinei sistemai stabilizuoti, ypač kylant didesnio streso, depresijos ar nemigos problemoms.
  • Rozmarinai, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, puikiai tinka orui valyti. Rozmarinų eterinis aliejus yra naudojamas kaip oro gaiviklis, kuris kartu gali padėti neutralizuoti bakterijas.
  • Imbiero šaknis, kuri pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gali skatinti toksinų pasišalinimą, gerina apetitą ir valo kvėpavimo takus.

 

Taigi, eterinių aliejų inhaliacija ar garinimas yra vienas iš natūralių būdų stiprinti imunitetą, kadangi kvėpuojant kartu su vandeniu į organizmą patenka šių komponentų dalelės, kurios rūpinasi gera savijauta, užtikrina energingumą ir stiprina imuninę sistemą, o tai – aktualu kiekvieną dieną.

Nuotraukų galerija

Pirmas sužinok apie A‘Scentuals naujienas